Συνεχίζονται οι ουρές στις ΔΟΥ

Πρώτη εργάσιμη μέρα του χρόνου και στις εφορίες αναμένεται και πάλι το αδιαχώρητο από αγανακτισμένους πολίτες που θα καταθέσουν τις πινακίδες των αυτοκινήτων τους αδυνατώντας να πληρώσουν τα νέα υψηλά τέλη κυκλοφορίας.

Γιατί, τι να το κάνουν που ο Πρωθυπουργός παραδέχτηκε το άδικο του μέτρου, από τη στιγμή που υποσχέθηκε να το διορθώσει από του …χρόνου;;

kokkalis_teli_doy

This entry was posted in Photoshopping, THE EVERYTHING ALL, Κοίτα ποιος μιλάει, Μεταγραφές, Ολυμπιακός, Ποδόσφαιρο, Πολιτική and tagged , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

41 Comments

  1. Posted May 26, 2010 at 09:57 | Permalink

    pharmacies online sales retin a cqck fiorcet generic ultram wellbutrin zoloft >:-] valium order europe etbtql valium rrc ultram 8O valium akxhd order accutane online dnq

  2. SOTIRIS
    Posted January 6, 2010 at 16:08 | Permalink

    kai na prosexeis sto xionia mhn pareis kamia poulada, enow kamia ptwsh eleytheras. ante geia kai kales diakopes. ps.gia kontosoubli kalo ela apo ta trikala.

  3. SOTIRIS
    Posted January 6, 2010 at 16:04 | Permalink

    den einai to prwto sxolio, xtes ekana dyo alla den ta perases kai den gnwrizo ton logo htan ola ok, oso gia thn exh moy thn espases kai sto antapodidw…

  4. Posted January 6, 2010 at 03:10 | Permalink

    Το Μάρτη το blοg κλεινει χρόνο
    και είσαι ο πρωτος που μιλαει για
    επιλεκτικά σχόλια.
    Αληθεια ομως, πως γινεται να μην
    “επιλέχτηκε” το 1ο σου σχολιο αλλα
    “επιλέχτηκε” αυτο που μου τη λες?? τεσπα…
    Ευχαριστω για την ευχη, δεν μου εκατσε στο λαιμο :)

  5. SOTIRIS
    Posted January 6, 2010 at 01:45 | Permalink

    papia mou fenete oti ta sxolia einai epilektika edw mesa, den kserw giati xwris logo den emfanistike to sxolio mou. ante geia papia kai kalh xwnepsh mhn soy katsei strabo to splinantero

  6. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 22:23 | Permalink

    μονος πηγε ο μπαγασας!
    Τι νομιζεις τυχαια πηγε εκει ο Ελε;;;Ή ο Μενδρινος;;;
    Ασε που σου λεω Μητσαρα για “ψαρεμα” πηγε στη λιμνη της κυρα-Φροσυνης!
    ;)
    συνδυαζει,γυναικες,69(η ταχυτητα που πηγαινε ετσι ;) ),λιμνη φαϊ,τα παντα ολα!!!

  7. Posted January 4, 2010 at 22:20 | Permalink

    den leei gio monos einai h me thn papina?

  8. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 22:16 | Permalink

    Παπια εισαι μεγαλη μαφια!
    Τα Γιαννενα ειναι απο τις πιο πιπινοπολεις!
    ξερεις που πας ρε μπαγασα!
    Παπια ο τροχονομος ηταν βαζελος!

  9. Posted January 4, 2010 at 22:16 | Permalink

    ta ksero auta etsi kanoun kai edw kai oxi mono pou koboun prostimata alla kanoun somatiko elengo tous katebazoun psaxnoun to autokinito idika ta amaksia pou einai me pinakides apo athina kai makrina merh.kribonte piso apo thamnous me to pistoli kai metrane taxitites klasika….

  10. Posted January 4, 2010 at 22:09 | Permalink

    κλασικα εισπρακτικα μπλοκα!
    Οπου οι ντοπιοι παιρνανε σφαιρα με 100 και 120χλμ, αλλα οι τροχονομοι
    σταματανε ΜΟΝΟ αυτοκινητα με αθηναικες πινακιδες…
    Τεσπα,
    Δεν ξενερωνουμε ποτεεε
    τη κληση θα πληρωσουμεεε

  11. Posted January 4, 2010 at 22:02 | Permalink

    kala h troxaia pos brethike ekei ?esena perimene karteri eixe kane?

  12. Posted January 4, 2010 at 21:59 | Permalink

    malista exei polu kalo fagito papia kath psita paidakia th na sou pw genika einai mia polu wraia polu exei kath to diaforetiko tha mou arese na meno ekei…

  13. Posted January 4, 2010 at 21:58 | Permalink

    βεβαια την φαγαμε την κλησουλα!
    Αρε αθανατο ελληνικο κρατος!

  14. Posted January 4, 2010 at 21:57 | Permalink

    monos tou pige h me thn papina …?

  15. Posted January 4, 2010 at 21:56 | Permalink

    Καλησπέρα από Γιάννενα!
    Επειδή έφαγα …λίγο τις γιορτές, είπα να έρθω μια βόλτα από εδώ γιατί ακουσα οτι το φαγητο δεν παιζεται!
    Και οντως δεν παιζεται :)

  16. Posted January 4, 2010 at 21:54 | Permalink

    ton papaki theleis? blepw sto facebook koita th grafh Ο Red Duckling Το ΕΙΣΠΡΑΚΤΙΚΟ ελληνικό κράτος σε όλο του το μεγαλείο: Λίγο πριν το Αγρίνιο, σε ερημική “κατοικημένη”(;)ευθεία, με γράψανε γιατί “έτρεχα” με …69(!)χλμ! …τουλάχιστον μου έβαλαν στην κλήση ωραίο αριθμό! Όχι κανένα ξενέρωτο 67 ή 68… xaxa to prwto kai deutero auto Ο Red Duckling Πρώτες εντυπώσεις από Γιάννινα; Οι καλύτερες! (Αν εξαιρέσεις τα …πράσινα ταξί)

  17. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 21:17 | Permalink

    ΠΑΡΟΝ!!!
    δεν νομιζω να το δωσει ο Κοκκαλης στους απεναντι στο κατω κατω ειναι κι η κονομα του Τσαμπιονς Λιγκ!Και βλεποντας την Ατλετικο να πετα εξω το λαγο,φυλας και………τα νοτα σου! ;)
    Οσον αφορα τον προεδρο οτι βαρεθηκε δεν νομιζω…
    Και με την κινηση ασχετα αν δεν εκατσε Μπεν Αρφα δειχνει οτι ειναι εδω…
    Αλλωστε αν ποτε αποχωρησει ή θελησει να μπει πιο πισω υπαρχει κι ο Σωκρατες τζουνιορ!

  18. Posted January 4, 2010 at 21:10 | Permalink

    gio?

  19. Posted January 4, 2010 at 20:28 | Permalink

    den to blepeis pos o sokraths den thelei na kanei to bima parapanw kai poulaei pseutikes elpides gia akribous paixtes pou sth ousia den tous hthele pote apla kerdizh xrono sunexeia. oso gia ton mpen gio thn apopsh mou gia auton to exo pei den mou aresi autos o paixths tzampa leuta tha htane koitakse thn poria tou katebenh katw apo lion paei marsej kai problimatikos xaraktiras einai aston auton eipame yparxoun polu kalh paixtes sth agora to thema einai thelei o sokraths twra na bali leuta?kai giath den thelei? mipos paixtike katw apo trapezi sumfwnia me to lago na parei to protathlima kai emeis (probata) tzampa trwme ths pikres…

  20. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 20:12 | Permalink

    Αρε Μητσο…Ειμαστε στους 16 κι αντι να βλεπουμε μακρια σκεφτομαστε αν θα νικησουμε την χειροτερη αεκ της 10ετιας…
    Τελος κι επισημα ο Μπεν αρφα…αλλο ενα σιριαλ που τελειωσε αδοξα…

  21. Posted January 4, 2010 at 20:05 | Permalink

    gio diabase apo reporter tou olympiakou pou einai kathimerina ekei. Πριν από λίγες μέρες είχαμε αναφερθεί στην κατάσταση που επικρατεί στου Ρέντη, με την επιστροφή των «ερυθρόλευκων» από την εννιαήμερη άδεια που είχε δώσει ο Ζίκο και πολλοί θα περίμεναν ότι όσο πλησιάζουν οι μέρες για το ντέρμπι με την ΑΕΚ θα «έσφιγγαν και τα λουριά» από τον προπονητή των πειραιωτών.

    Τα πράγματα όμως όχι μόνο δεν καλυτέρευσαν αλλά η κατάσταση είναι μάλλον πιο χαλαρή από ποτέ σε μια περίοδο που ο 57χρονος τεχνικός δείχνει να έχει «χάσει τη μπάλα» στου Ρέντη. Δεν είναι δυνατόν τρεις μέρες πριν από ντέρμπι ο προπονητής μιας ομάδας να βάζει τους παίκτες του να παίζουν διπλό για 70 λεπτά. Ούτε κανονικό παιχνίδι να έπαιζαν.

    *Ο Ζίκο παραπονιέται μάλιστα για την κατάσταση στους αγωνιστικούς χώρους των γηπέδων στου Ρέντη και λέει πως έχει ζητήσει από τη διοίκηση να γίνουν έργα για τη βελτίωση της κατάστασης. Δίκιο έχει, τα γήπεδα δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση αλλά από την άλλη εσύ βάζεις τους παίκτες να παίζουν δίτερμα μια ώρα (και κάτι).

    *Αν το δελτίο του Λούα Λούα είναι στην ΕΠΟ αύριο κανείς μην αποκλείει το ενδεχόμενο να παίξει ο Κονγκολέζος στο ντέρμπι με την ΑΕΚ. Δύσκολο, αλλά όχι απίθανο.

    *Η υπόθεση Μπεν Αρφά θα απασχολήσει τους «ερυθρόλευκους» μέχρι την Τετάρτη (το αργότερο). Αισιοδοξία εξακολουθεί να υπάρχει αλά συγκρατημένη. Το πρόβλημα δεν είναι η Μαρσέιγ είναι ο παίκτης. Αν ο νεαρός μέσος πει «ναι» η μεταγραφή θα γίνει σε μια μέρα.

    *Τουλάχιστον το ποσοστό του Ζίκο στα ντέρμπι είναι καλό. Σχεδόν 80% νίκες.

  22. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 19:54 | Permalink

    ΠΑΠΙΑ ΠΑΠΙΑ ΕΙΣΑΙ’ΔΩ?

  23. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 19:53 | Permalink

    ΚΟΙΤΑ ΑΝ Ο ΖΙΚΟ ΔΕΝ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙ,ΔΗΛ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΙ Ο ΜΙΚΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΝΤΟΥΝΤΟΥ ΣΕΡΝΕΤΑΙ,ΒΓΑΛΤΟΝ.ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ Ο ΛΟΥΤΣΙΑΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΒΓΑΛΕ ΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣ!!Ο ΖΑΪΡΙ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ!
    ΚΑΤΣΕ ΡΕ ΜΑΓΚΑ!ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ 1 ΜΑΤΣ Ο ΟΛΟΦ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΝΑ’ΣΑΙ ΡΔΕΛΟΜΠΟΥ!ΚΑΤΣΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?

    ΜΑΚΑΡΙ ΜΗΤΣΟ ΝΑ’ΝΑΙ ΘΕΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ!
    ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΑΝ ΘΡΥΛΟΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΑΪΚ ΤΟΥ ΜΠΟΜΠ,ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ!

  24. Posted January 4, 2010 at 19:50 | Permalink

    to 8-0 mporei na dixnh oti oli tous einai xaleia opote na exoune kalh psukologia h basiki tous afisane na bazoune 8 goal na pane me kalh psykologia me thn aek pio polu auto mou fenete pio konta sth pragmatikotita me ola auta pou exo diabasi apo thn wra pou gyrisane apo ths diakopes tous….

  25. Posted January 4, 2010 at 19:44 | Permalink

    pisteuo pos to ziko o sokrates arga h grigora tha ton stili einai thema xronou na to kanei kai pame sta gnosta niniadh-mpantovic kai o tzortzevic sta apodutiria.

  26. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 19:42 | Permalink

    ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΔΗΜΗΤΡΗ.ΝΤΑΞΕΙ ΔΕ ΣΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΝΚΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΑΠ’ΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ,ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΝΑΣ ΠΕΝΤΕΡΣΕΝ Ή ΕΝΑΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΣ;;;
    ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ Ν’ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΩΣ ΤΟΥ.ΔΗΛ.ΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ OPEL KAI ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ Ο AΛΛΟΣ BMW ΘΑ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕΙ;;;

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΑΝΕ!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

  27. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 19:39 | Permalink

    ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΧΤΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΟΤΙ ΒΑΣΙΚΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΘΕ 8-0!!!!!!!
    ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ-ΑΠΡΟΘΥΜΙΑ!ΔΗΛ.ΑΝ Κ.ΖΙΚΟ ΧΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΧΕΣΕ ΜΕΣΑ…
    ΕΧΕΙΣ ΤΣΟΥ ΛΟΥ ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΟΥ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΡΑΒΑΣΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΙΜ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΧΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΜΠΑΝΤΟΒΙΤΣ ΚΑΠΟΥ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ..

  28. Posted January 4, 2010 at 19:36 | Permalink

    kseri th mou dinh thn entiposh pos o ziko thelei oso ginete na ektheti to yliko ths omadas dixnontas me auto to tropo pos den exo paixtes kai idika den me pernhs paixtes autous pou thelo ego sto kokkali den mporeis na mou bazhs to pitsiriko katsikogianni se derby kai aristera ton oscar se autes ths theseis yparxoun paixtes na paiksoun stoltidis kai ledesma kai aristera bazhs to zairh pou to eksafanise meta apo to paixnidi me to lago.

  29. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 19:35 | Permalink

    Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΤΑ’ΠΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΑΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΙΟΛΑΣ!ΔΗΛ.ΑΝ Ο ΚΑΘΕ ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ 7,8 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΝΑ ΨΗΘΕΙ ΕΕΕ ΠΩΣ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ Ή ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ 1 ΤΟΥ ΛΑΘΟΣ ΘΑ ΧΕΖΕΤΑΙ!Ο ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΑ’ΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΠΟΥΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΛΑ ΝΤΟΥΝΤΟΥ Ο ΓΚΟΥΑΡΙΝ…ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΖΙΚΟ,ΛΕΕΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΑΕΚ ΤΟΝ “ΚΑΤΣΙΚΟ” ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΑΖΕΣ ΡΕ ΓΑΜ@ΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ;;;
    ΔΗΛ.ΚΙ Ο ΖΙΚΟ ΚΑΠΟΥ ΚΑΤΙ,ΑΛΛΑ,”ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ” ΚΙ ΑΥΤΟΝ!
    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ’ΡΘΕΙ ΠΙΣΩ Ο ΝΕΡΙ ΚΑΙ ΓΙ’ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 1 ΚΑΛΟ ΠΑΙΚΤΗ.Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΑΡΦΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΜΠΑΜΠΕΛ Ή ΡΙΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ,ΕΧΕΙ ΟΣΚΑΡ ΣΕΡΑΝΟ ΑΠΟ ΙΣΠΑΝΙΑ,ΓΚΑΒΙΛΑΝ,ΜΕ ΠΟΛΥ ΝΟΡΜΑΛ ΛΕΦΤΑ,ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΟΥ ΜΠΕΝ ΤΟΝ ΟΜΠΡΑΝΙΑΚ ΑΠ’ΤΗ ΛΙΛ,ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΓΙ’ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΣΚΑΟΥΤΙΝΓΚ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΖΗΤΕΙ-ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟΥ.

  30. ΜΙΚΕ7
    Posted January 4, 2010 at 19:25 | Permalink

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΗΤΣΑΡΑ. ΑΣΤΕ ΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ, ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ- ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΠΛΗΣΟΜΑΙ- ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ.
    ΤΖΙΟ ΜΕΓΑΛΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΑΜΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ.

  31. Posted January 4, 2010 at 19:23 | Permalink

    duo paixtes na parei komourtzh, kai jovanovic(petersen)san deuteri epilogi kai tha petaei h omada

  32. Posted January 4, 2010 at 19:05 | Permalink

    koitakse gio gia tous mikrous sumfwnw me to ziko kai opios kai na einai den einai se thesi na paiksoun akomi giath einai apitharxh sto paixnidi den mas pernh na bazoume mikrous kai tautoxrona na zhtas nikh se kathe paixnidi me toses apousies opote pigeneis sta sigoura apla na sou thimizw th tous elege o nikopolidis meta sto mats me to hrakli. dustixos genika san elleniko podosfero den exoume protathlima opos exoune alles xores pou h anapliromatiki pezoun kathe eudomada kai tous blepeis. kai se mas den bohthaei oti den exoume pollous paixtes piotikous kai na bazhs mono ena mikro sthn 11ada na parei empiria dld den eimaste porto o mpeloutsi einai toses mines ekei kai basikos amfibalo an epaikse kamia fora.

  33. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 18:54 | Permalink

    Δημητρη χρονια πολλα ρε φιλε!
    Ο Ζικο εχει αρχισει και μας βαζει φιτιλιες…
    και βλεπεις τον Μανσινι(που ηταν μετα το Ζικο αυτος που θα ερχοταν) κι εχει αναστησει τη Σιτι…
    Δεν ξερω γιατι αλλα οντως δεν φαινεται να υπολογιζει σ’αυτους.Και πες οκ,αστους ο Ιερο ειναι Ιερο τον αγαπαμε εχει προσφερει υπερπολλα,ο Λεδεσμα πες οτι χανεται,εμενα με προβληματιζει οτι χαθηκαν ξαφνικα οι μικροι.Ναι δεν καναν καλα ματς οταν τους δοθηκε η ευκαιρια αλλα μην τους εξαφανιζεις…ο 18χρονος παει να γινει 20χρονος χωρις καμια βελτιωση…
    Κριμα δεν ειναι;;;

  34. Posted January 4, 2010 at 18:47 | Permalink

    Έξω ο Ντουντού, μέσα ο «Ντάρμπι»! Τη θέση του στην ενδεκάδα των πρωταθλητών θα πάρει όπως όλα δείχνουν ο Γιώργος Κατσικογιάννης και αξίζει να σημειωθεί πως ο Ζίκο άφησε εκτός τόσο τον Ιεροκλή Στολτίδη όσο και τον Κριστιάν Λεντέσμα. Οι δύο αμυντικοί μέσοι των πρωταθλητών δεν αντιμετωπίζουν κανένα πρόβλημα τραυματισμού αλλά είναι πλέον ξεκάθαρο ότι ο 57χρονος τεχνικός δεν τους υπολογίζει. telika to megalo problima fetos to exoume stous proponites sto giannaki sto mpasket kai to ziko sto podosfero kai h duo na xarizoun to titlo sto pao prospathoune polu na to kanoun auto me ths epiloges tous den ginete allios.

  35. Posted January 4, 2010 at 18:40 | Permalink

    kalhspera xronia polla, xronia kala na exoume oli. elpizw to asto na doume na mhn einai gia to ziko me ta piramata pou kanei sth proponish apo th diabazw lene pos skeutete na balei to katsikogianni!!!!!!!! sth thesi tou dudu kai aristera ton oscar!!!!!!!!!mallon mou thymizh to tragoudi tou mitropano mualo den tha balei auto to kefali…….zikoooooo ksypna epitelous kai paikse swsta terma ta piramata.

  36. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 17:13 | Permalink

    Γεια σου Νερι,ολα καλα φιλε;;;
    Εγω επιμενω! ”ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ”….πού το παει;

  37. nery7
    Posted January 4, 2010 at 16:50 | Permalink

    Τα χρόνια πολλά, καλή χρονιά τα είπαμε…πάμε στο ψητό!

    Βρε λαμόγιο, μας έβαλες τις ανασκοπήσεις χρονιάρες μέρες, μας μπούκωσες στο γέλιο και τώρα δίαιτα????
    Τα τέσσερα τελευταία ποστ, είναι μία φωτογραφία και τέλος…σαν τα μελομακάρονα πάει η δουλειά? Οτι φάμε στις γιορτές και μετά γιοκ?
    Για στρώσου, μου την είδες κουρκούτι…μια φωτογραφία photoshopping και τέλος!

    Είπα την πρώτη φορά “ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ”…το είπα τη δεύτερη, την τρίτη…εε δεν πάει άλλο, η ΥΠΟΜΟΝΗ έχει και τα όρια της Γιαννάκη-άκυρο-παπάκι!

  38. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 12:48 | Permalink
  39. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 12:47 | Permalink

    Τελος.
    Θελω απο χτες ηδη,αφιερωμα στα γυναικεια τμηματα του Θρυλου!
    ΕΥΑ ΧΑΝΤΑΒΑ!!!!!!Και τα μυαλα στο μπλεντερ!
    Χαθηκε ο κοσμος να διαβαζα λιγο παραπανω να ημουν στο παιδαγωγικο που’χει περασει κι αυτη…
    αααααααααααααααχ…
    στερνη μου γνωση να σ’ειχα πρωτα…
    ΥΓ.Ντακ θελουμε γυναικεια παρουσια,ο Φανης την εκανε προχτες με Αλεφα,Εβελυν και μια ξανθια φιλη της απιθανη κι αυτη! Ερχεται ντερμπι και πρεπει να μας σηκωθει…
    το ηθικο παντα!!! ;)
    καλημερα!

  40. giovanni99
    Posted January 4, 2010 at 10:10 | Permalink

    ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΠΙΑ!!!!!
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    ΡΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ…

  41. gavrilas
    Posted January 4, 2010 at 09:44 | Permalink

    ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ,ΤΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΑ ΤΕΛΗ(ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ).ΤΕΤΟΙΑ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ,ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!